autoMODELY.eu


ÚvodNovinkyVaše zbierkyMagazínMúzeumEncyklopédiaLiteratúraDiskusiaE-shopBurzyLinkyKontakt

 

 

 

 

Hore

magazín


www.automodely.eu

 

Bezplatný online magazín pre všetkých zberateľov automodelov, nadšencov a obdivovateľov automobilu - zázraku vedy a techniky, výplodu najnovších poznatkov výskumu, medzníku histórie a zdroju inšpirácie. Vôňa benzínu nech sprevádza nášho čitateľa ...

 

Opäť sme navštívili burzu na Mladej garde v Bratislave

yakaMOTO | 26.09.2015 | Bratislava

Naša bratislavská burza modelov automobilov, ktorú organizuje Slovenský klub zberateľov automobilových modelov - SKZam,  sa aj tento krát konala v jedálni známeho internátu Mladá Garda, a to v sobotu 26.09.2015. Ako vždy, burza začínala už o 8:00 hod. a poslední účastníci opúšťali sálu o 12:00 hod.. Dobrá nálada, kopa priateľov, či kamarátov a samozrejme nespočetne autíčiek - toto boli základné ingrediencie tejto špecifickej zberateľskej akcie. Pozrime si zopár fotografií a urobme si vlastný názor ...

Obr. 1 - Dobrá nálada ...

Obr. 2 - Prví návštevníci začali prúdiť po ôsmej hodine

Obr. 3 - A prichádzali ďalší a ďalší ...

Stretol som opäť svojich kamarátov "z fachu", prebrali sme novinky, porobili výmenné kšefty, s radosťou som stretol známe tváre zo susednej Moravy, niečo som zo svojej zbierky aj predal, takže som mal dôvody len na spokojnosť. Do zbierky pribudol jeden nádherný model od firmy MEBETOYS, ale o tom niekedy neskôr.

Musím sa priznať, že už od detstva ma bavilo predávať, preto si predaj modelov zo svojej zbierky tak trochu užívam. Nikdy to nie je veľká sláva, ale veď tu predsa nejde o zisk. Modely menia majiteľov, aby urobili radosť ďalším. A mne sa uvoľní miesto vo vitrínke.

Obr. 4 - Modely v ponuke od firmy MATCHBOX

Obr. 5 - Ponuka modelov bola rosiahla

Obr. 6 - Atmosféra burzy ...

Obr. 7 - Prišli sa k nám pozrieť návštevníci aj zo susednej Moravy

Obr. 8 - Lákavá ponuka ?  Prídite sa pozrieť na budúce !

Obr. 9 - Svoje zastúpenie tu mali aj "blistráče" za výborné ceny

Obr. 10 - Niektoré autíčka tu "fičali" za 1,- euro

Ak sa Vám táto akcia zapáčila - prídite sa pozrieť na jednu z ďalších búrz, ktoré budú organizované osvedčenou partiou členov klubu SKZam. Radi Vás uvidíme.

Obr. 11

Obr. 12

Obr. 13


TOPlist          Aktualizované 28. 09. 2015

          © designed yakaMOTO